Продам: Виробник продає макаронні вироби класу "Екстра", Херсон.

Виробник ООО "Аріс ЛТД" м.Херсон,на постійній основі виробляє/продає макаронні вироби класу "екстра" групи "Б".Повінстю натуральний продукт(борошно+вода),відмінний смак та якість.
11 найменувань.Фасування 1 кг,1.8 кг,3 кг,5 кг(п/пакет) та від 15 кг до 25 кг(мішок).
Можливість виробництва під Вашу ВТМ.1 та 2 форми розрахунку.Самовивіз з м.Херсон або організуємо доставку.
Дилерська мережа тільки розвивається-стань Першим Партнером та Представником у своєму регіоні.
Також в наявності борошно найвищої якості(в/г,1й та 2й/г),крупа манна марки "М,висівки кормові.
"Аріс":з нами надійно та смачно!
Цена: 15 грн. / Килограмм
Количество: 10000
Контактное лицо: Колесник Олександр Віталійович

Область: Кировоградская

Район: Кировоградский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
29.04.2021 10:41

Предприятия пользователя

Переработка с.х. продукции, Мельницы
Виробництво борошна,макаронних виробів,крупи манної та висівок кормових.

Херсонская область, Херсонский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!